Manage the members default front page
You can set the preferences of the or add to it.

Prowadzę Centrum Stylizacji Porto od 19 lat oraz placówkę szkoleniową z zakresu stylizacji włosów i paznokci. Jestem mistrzynią Polski i Europy w Stylizacji, mistrzem fryzjerstwa z uprawnieniami pedagogicznymi, szkoleniowiec.

W salonie zajmujemy się stylizacją włosów i paznokci u pań i panów ( koloryzacje, strzyżenia, upięcia, przedłużanie paznokci, zdobienia, hybryda, manicure, pedicure). Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów i rzęs, wieloma technikami. Makijażem okazyjnym, ślubnym, wieczorowym i specjalnym. Makijażem permanentnym. Masażem relaksacyjnym, gorącymi olejami, odchudzającym i liftingującym masażem twarzy Kobido. Regulacją i henną tradycyjną oraz pudrową.

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków profesjonalnych do włosów marki Matrix oraz Gdwell jako salon partnerski oraz sprzedażą perfum firmy Glantier oraz ekologicznych farb do włosów Herbatint od dystrybutorów.

Stworzyłam ślubny butik w salonie z biżuterią ze stali hirurgicznej, bransoletkami, zegarkami, dodatkami do włosów jak spinki, korony, tiary, kwiaty i wianki.

Salon prowadzony jest jako salon ekologiczny z produktami eko, roślinami pochłaniającymi substancje rakotwórcze i inne toksyny.

Prowadzę firmę KamAn fashion z autorską grafiką dla kobiet i mężczyzn w rozmiarach głównie dopasowanych, również z kolekcją dla stylistów i fryzjerów ze sprzedażą stacjonarną w salonie oraz wysyłkową.

Dodatkowo jestem fotomodelką i tancerka zawodową, epizodystką, grywam jako główna postać w filmach krótkometrażowch o kobiecych sztukach walki. Mam ukończone 8,9 i 10 Kyu w Karate Kyokushin, Jestem po szkoleniu z komandosami, potrafię strzelać . Wspieram schroniska dla zwierząt, finansowo i w formie wolontariatu, jestem wegetarianką. Założyłam grupę wsparcia na Facebooku,  dla kobiet po przemocy psychicznej i fizycznej , po związku z toksykiem i narcyzem " Namezis".

Jestem również dietetykiem i trenerem personalnym. Z zawodu technik informatyk i technik ekonomista, ukończone w prywatnej szkole biznesu w Pruszkowie, specjalizacje grafika i marketing.

Kontakt: https://g.co/kgs/ZX3cN2, https://instagram.com/kamanfashion

Więcej o mnie @annamariasz