Manage the members default front page
You can set the preferences of the or add to it.

Jestem właścicielem i pomysłodawcą holistycznej kliniki w Warszawie – Instytutu Zdrowia i Urody Holispace. Od ponad 25 lat rozwijam pasję jaką jest dla mnie człowiek i jego funkcjonowanie w dobrym samopoczuciu, niezależnie od miejsca w którym funkcjonuje. Psychoterapia ciała jest moją specjalizacją i wielką fascynacją.

Edukacja: Jest dietetykiem, dyplomowanym fitoterapią (zielarzem), dyplomowaną terapeutą SPA&WELLNESS, absolwentką certyfikowanego kursu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR). Terapeutą Access Bars Consciousness. Jako partner Bemer Group z Lichtenstein, rozwijam w Polsce edukację o roli właściwego mikrokrążenia w organizmie.

Poprzez webinary, warsztaty wspieram zdrowie przedsiębiorców i ich firmy w biznesie, promując wellbeing,  świadomy styl życia (corporate wellness).

Jestem miłośniczką sztuki piękna, pieszych wędrówek, medycyny holistycznej, spotkań przy dobrej herbacie.

Z wykształcenia mgr inż. budownictwa. Absolwentka SGH na kierunku Project Management. Przez 20 lat zarządzała budżetem, kontrolingiem, planowaniem i realizacją projektów o wysokim stopniu skomplikowania w kraju i za granicą. w zakresie mostów, tuneli, wiaduktów, stacji metra, dróg i lotnisk.

https://www.linkedin.com/in/weronikalawniczak/

Kontakt: www.holispace.com

Więcej o mnie @weronika