7-dniowe wyzwanie \\\”Rozwiąż swój konflikt\\\”

Autorka:

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Data/Czas
Data - 13/09/2021 - 19/09/2021
00:00

Lokalizacja
https://www.subscribepage.com/rozwiazswojkonflikt


Droga Ladys,
pragnę Cię zaprosić w niezwykłą przestrzeń – przestrzeń pracy z konfliktem. Być może od dłuższego czasu starałaś się rozwiązać konflikt z bliską Tobie osobą? Może zmagasz się z wewnętrznym dylematem i nie możesz podjąć ważnej decyzji dotyczącej swojego życia? Możesz tkwić w konflikcie rodowym, z rodzicem, z którym już nie mieszkasz, z dzieckiem, byłym partnerem, wspólnikiem, albo samym sobą. Możesz tkwić w konflikcie ze swoją historią rodzinną lub przekonaniami. Być może straciłeś kogoś bliskiego i nie możesz się z tym pogodzić?
To, co piszę to mocne słowa, jednak pragnę pokazać Ci w jakich przestrzeniach rozgrywają się konflikty. Jak widzisz – być może wydaje się, że konflikt zainicjowała osoba z zewnątrz. Jednak tu i teraz to Ty płacisz za niego swoją energią. Jeśli nieustannie masz poczucie, że tkwisz w konflikcie – z jakiegoś powodu konflikt domaga się, abyś w końcu go przepracowała.
Mam dużo głębsze przesłanie – chce pokazać Ci, że każdy nierozwiązany konflikt w Twoim życiu lub wnętrzu odbiera Ci energię, zabiera cząstkę Ciebie, którą mogłabyś przekazać swoim dzieciom, partnerowi, bliskim osobom lub przeznaczyć na rozwój swojego biznesu. Być może dzięki rozwiązaniu konfliktu mogłabyś po raz pierwszy tak naprawdę odpocząć?
Jeśli pragniesz odzyskać wewnętrzny spokój, poczuć, że naprawdę żyjesz „tu i teraz”, poczuć niezależność od jakichkolwiek przekonań, osób, narzuconych Ci rodowodowych lub obecnie żyjących osób powinności – zapraszam Cię do pracy ze mną. Podejmij wyzwanie, aby poczuć, że naprawdę możesz być wolna od konfliktu!
💎Jeśli zmagasz się z konfliktem lub wewnętrznym dylematem i od dłuższego czasu nie wiesz, jak go rozwiązać – mam dla Ciebie wyzwanie.
💎Przejdź ze mną drogę do rozwiązania swojego konfliktu i odzyskaj część siebie. Kiedy tkwisz w konflikcie – oddajesz kawałek swojej duszy osobie, z którą jesteś skonfliktowany. Możesz ją odzyskać i zacząć znowu cieszyć się życiem!
💎Jak bardzo tęsknisz za wewnętrznym spokojem i uwolnieniem od konfliktów?
💎Ile razy próbowałeś rozwiązać swój konflikt, ale to Ci się nie udawało pomimo wielu podejmowanych działań, terapii, sesji coachingowych lub wielu przeczytanych książek?
Zapraszam Cię do 7 dniowego bezpłatnego wyzwania, podczas którego pomogę Ci przejść przez Twój konflikt. Rozpoczniesz drogę do jego rozwiązania. Jest możliwość, iż rozwiążesz swój konflikt podczas wyzwania – taki jest jego cel. 
Jednak pamiętaj, że każdy ma potrzebę pracy z konfliktem w odpowiedniej dla siebie chwili – niekiedy rozpoczęcie takiej pracy będzie dla Ciebie informacją o tym, co naprawdę ważne, nad czym jeszcze możesz popracować, co dostrzec, aby podjąć wyzwanie.
Podczas wyzwania przez 7 dni będziesz otrzymywać materiały video lub materiały merytoryczne. Spotkamy się także na żywo. Będziesz mogła skorzystać z konsultacji ze mną poprzez e-mail jeśli poczujesz taką potrzebę.
Zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu. Początek programu 13 września o godzinie 20.00. Wszelkie szczegóły otrzymasz na adres email, którym zarejestrujesz się do programu.
Zapraszam Cię w piękną podróż w głąb siebie by żyć w zgodzie z sobą i odzyskać wewnętrzny spokój.
Patrycja

Dodaj komentarz