Biznesowo-rozwojowy Krąg Kobiet – LEGIONOWO – SIERPIEŃ

Autorka:

Data/Czas
Data - 17/08/2021
18:00 - 21:00

Lokalizacja
ul. Wolska 3a Stanisławów Drugi, Legionowo


Biznesowo-rozwojowy Krąg Kobiet

Strefa Silnych Kobiet to społeczność Kobiet, które chcą się rozwijać. Zarówno jeśli chodzi o rozwój osobisty, jak i zawodowy.
Raz w miesiącu (w drugi lub trzeci wtorek miesiąca) organizujemy spotkania networkingowe, podczas których mamy możliwość porozmawiać w realnej rzeczywistości o życiu i pracy.
Spotkania te są dedykowane dla wszystkich kobiet. Zarówno tych, które prowadzą własny biznes, dla tych, które pracują na etacie oraz dla tych, które obecnie nie pracują, ale myślą o rozwoju zawodowym w przyszłości lub poszukują zajęcia.
Inspirujemy i motywujemy do działania.
Spotkania dają możliwość poznania nowych osób, a tym którzy oferują jakieś produkty lub usługi, możliwość do ich zaprezentowania.

Jak wygląda takie spotkanie?

Na wstępie, każda z uczestniczek przedstawia się: czym się zajmuje, co ją interesuje, czego poszukuje, jakie ma obecnie największe wyzwanie biznesowe, czy rozwojowe. W czasie kręgu kiedy przedstawiamy, mówimy z czym przy Następnie prowadzony jest krótki warsztat szkoleniowy, podczas którego chętne dziewczyny mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Mile widziane są pytania i dyskusja, która zazwyczaj jest inspiracją do działania. Tematy spotkań są odpowiedzią na problemy, które kobiety zgłaszają na grupie Strefa Silnych Kobiet.
Po oficjalnej części, przechodzimy do rozmów w mniejszych grupach.

DATA I LOKALIZACJA

Miejsce spotkania: Ul. Wolska 3a, Stanisławów Drugi, Legionowo
17 SIERPNIA godz. 18.00-21.00 (dla chętnych do 22.00)
W cenę wliczony jest wytrawny poczęstunek (tarty i sałatki) oraz napoje (woda oraz kawa lub herbata).
Bilety dostępna na  >>> https://bit.ly/3faPymS
Bądź 15 minut wcześniej i zabierz ze sobą wizytówki. Jeśli jest coś, co chciałabyś nam pokazać, również weź to ze sobą. A może chciałabyś się czymś z nami podzielić, też chętnie przyjmiemy.
W razie pytań zadzwoń lub napisz:
tel. +48514112159,
mail: trener@kingaklement.pl
Zachęcam serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu.

Dodaj komentarz