LBC: Spotkanie online „Promuj siebie i swoją firmę” dla członkiń LBC

Autorka:

Aleksandra Ruta

Data/Czas
Data - 01/09/2021
09:00 - 10:30

Lokalizacja
ONLINE


PROMUJ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ – spotkanie ONLINE LBC to cykliczne spotkania online, w których udział biorą członkinie Lady Business Club w ramach członkostwa w LBC.

💡 To spotkanie biznesowe online, które odbywa się w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 9:00 – 10:30.

💡 To doskonała okazja aby w jednym miejscu i w tym samym czasie poznać kilkadziesiąt członkiń społeczności z różnych miast, regionów czy krajów. A z drugiej strony to szansa na przedstawienie Twojego biznesu, tego co robisz, czym się zajmujesz, aktualnie promujesz, itp.

💡 Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członkiń LBC. ❤️ Zalecamy udział w spotkaniu minimum raz na dwa miesiące ❤️

💡 Do spotkania online mogą dołączyć członkinie z całej Polski i z zagranicy, niezależnie od miejsca gdzie prowadzicie biznes

💡 Spotkanie ma formę wirtualnego pokoju, w którym wszyscy się widzą i słyszą. Zatem możliwe jest przedstawienie się, promowanie swoich biznesów, publikacja linków do stron, ofert, itp

💡 Startujemy punktualnie i zaczynamy od przedstawienia się (każda osoba ma 30 sekund na przedstawienie się, może to być pokazanie slajdu z informacjami w postaci zdjęć, logo, itp lub krótkie przedstawienie bez prezentacji)

💡 To świetna okazja aby ćwiczyć prezentację Ciebie w gronie zaufanych i przyjaznych Ci kobiet

💡 W trakcie spotkania można przedyskutować aktualne tematy, zapytać, poprosić o radę, sugestie – wszystko co związane z biznesem, firmą, życiem przedsiębiorczyni.

DODATKOWE INFORMACJE:

💡 Możliwe jest zaproszenie Twojego gościa, osoby, którą chciałabyś przedstawić, zaprosić do naszej społeczności, podzielić się energią, prośba tylko o zgłoszenie jej imienia i nazwiska abyśmy wiedziały kogo wpuścić do wirtualnego pokoju;-) Udział bez członkostwa możliwy jest tylko raz, jednak po wcześniejszym zgłoszeniu do LBC i umówieniu się z @Emilia Bartosiewicz Brożyna.

💡 Jeśli spóźnisz się powyżej 20 minut nie będziesz miała możliwości swojej prezentacji (szanujmy czas tych, którzy są punktualnie;)

💡 Możesz łączyć się z każdego miejsca, z biura czy z domu, ogromna prośba aby nie było to połączenie z jadącego samochodu (dbamy o Twoje bezpieczeństwo;-)

🔴 UWAGA! Spotkania nie są nagrywane i nie przesyłamy podsumowania ze spotkania, notatek czy prezentacji.

Zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz