Mapa Marzeń na 2022

Autorka:

Natalia Jefimowa

Data/Czas
Data - 13/01/2022
18:00 - 21:00

Lokalizacja
Link do zapisów: https://nataliajefimowa.pl/produkt/mapamarzen2022/


 “MAPA MARZEŃ” warsztat

na podstawie autorskiej wysoce skutecznej metody Natalii Jefimowej.

3 h on-line + 72 h w grupie na Facebook.

DOŁĄCZ DO COROCZNEJ TRADYCJI WSPÓLNEGO PLANOWANIA PRZYSZŁOŚCI!

PONAD 2 000 zadowolonych osób!

Istnieje zasada energetyczna – im więcej osób razem tworzą Mapę Marzeń we wspólnej intencji tym większa będzie moc jej materializacji! ‼ Więc zapraszaj jak najwięcej znajomych na ten warsztat!

Metodę, według której będziemy tworzyć Mapę tworzyłam ponad 20 lat, aby była wysoce skuteczna – tak, jak lubię 😉 W moim przypadku to 100% skuteczności…

Zapraszam Was kochani serdecznie!

Z miłością,

Natalia Jefimowa 

_____________

CZY JUŻ MASZ KONKRETNĄ WIZJĘ SWOJEJ PIĘKNEJ PRZYSZŁOŚCI? A może marzy Ci się o spełnieniu Twoich najskrytszych marzeń i pragnień? A czy kiedyś trzymałeś marzenia w jednej dłoni?

Jak myślisz, kto jest Twórcą i realizatorem Twoich marzeń? – TAK, właśnie TY!!!

Aby pomóc Twoim najskrytszym marzeniom urzeczywistnić się zapraszam serdecznie na wspólną przygodę tworzenia magicznego narzędzia, którym jest MAPA MARZEŃ w dniu 13 stycznia 2022 r. tym razem w przestrzeni ON-LINE.

DLACZEGO AKURAT 13 stycznia 2022 roku?

Ponieważ w ten dzień będzie niesamowicie potężny energetycznie! Nie dość, że jest początek 2022 ROKU ,  w ten dzień również jest obchodzony w Rosji i krajach Europy Wschodniej jako  Stary Nowy Rok. Poza tym w tym dniu będzie pierwszy okres po pierwszym w 2022 roku Nowiu księżyca  – więc będzie to jeden z najbardziej wpływowych okresów na nasze życie! Będzie to BARDZO SILNY ENERGETYCZNIE OKRES na planowanie swoich najskrytszych marzeń i planów na cały 2022 rok!

NIE PRZEGAP OKAZJI!

***************

MAPA MARZEŃ, zwana także „Mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Z kolei dla naszego umysłu racjonalnego Mapa Marzeń przedstawia się jako zabawa, niegroźna, czasem infantylna zabawa z obrazkami. Niech i tak będzie. Grunt, że działa.

Założeniem Mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może i na całe życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziaływując na podświadomość. Wszystko dzieje się jakby mimochodem, jako kolaż, wycinanka. Jednak moc działania Mapy Marzeń jest nie do przecenienia.

Po wspólnej medytacji wdzięczności w dźwięku pięknej relaksacyjnej muzyki wspólnie ruszymy w wspaniałą podróż do swojej własnej MAPY MARZEŃ – do drogi wspaniałego, zaplanowanego życia!

MAPĘ będziemy tworzyli na podstawie autorskiego systemu Natalii Jefimowej, który się sprawdził u większości osób, którzy w poprzednich latach planowały według niej swoją piękną przyszłość i z każdym rokiem wracają ponownie, żeby po spełnieniu swoich marzeń stworzyć kolejną Mapę z Natalią.

______

MAPĘ MARZEŃ będziemy tworzyli według:

  • zasad Feng Shui
  • zasad kodowania podświadomości
  • w połączeniu z wiedzą ezoteryczną
  • oraz sprawdzonych metod kodowania intencji, które stosują rosyjskie kobiety od pokoleń i która sprawia, że dobrobyt i materializacja intencji obficie przepełnia ich życie.

To wszystko będzie stosowane po to aby uruchomić mechanizm spełnienia naszych najskrytszych pragnień.

______

Warsztat odbędzie się 13 stycznia 2022 roku (czwartek) o 18:00-20:30 ON-LINE oraz dodatkowo 3 dni (72 h) w zamkniętej grupie na Facebooku 😉

Pliki do pobrania i wydruku dostaniesz w mailu tuż po zakupie udziału w warsztacie.

W dniu 11.01.2022 na maila dostaniesz link do platformy webinarowej, na której odbędzie się szkolenie oraz do grupy na Facebook, w którym będzie udostępnione nagranie oraz wspólna praca przez 72h.

STWÓRZ SWOJĄ PIĘKNĄ, DOSKONAŁĄ PRZYSZŁOŚĆ – swoją WŁASNĄ MAPĘ MARZEŃ r

Dodaj komentarz