Warszawa: Otwarte śniadanie biznesowe Lady Business Club

Autorka:

Aleksandra Ruta

Data/Czas
Data - 16/07/2021
08:45 - 11:30

Lokalizacja
Clue Studio Warszawa


Zapraszamy na Spotkanie w Warszawie 16 lipca 2021, do Clue Studio w Warszawie, które jest współorganizatorem wydarzenia.

Spotkanie dla przedsiębiorczych Polek w Clue Studio w Warszawie organizowane jest przez klub biznesowy i fundację Lady Business Club Business Women Foundation w ramach projektu edukacyjnego #MakeYourBusinessBetter.

AGENDA SPOTKANIA:8.30 Rejestracja uczestników9:00 Śniadanie koktajlowe i nawiązywanie relacji9:30 Powitanie uczestniczek i przedstawienie działalności Lady Business Club Business Women Foundation – Emilia Bartosiewicz – Brożyna – założycielka i prezes Lady Business Club, redaktor naczelna Ladybusiness.pl9:40 Promuj siebie i swoją firmę w 20 sekund – prezentacja każdej uczestniczki spotkania10:15 Tell Your Story – Dominika Rostocka – Architekt od ponad 20 lat, Designer, Artysta. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, z akredytacją Royal Institute of British Architects, oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej.

10:45 Make Your Business Better – Jak rozwijać sieć dystrybucji poza Polską i przenieść „nieonlinowy” biznes w online

Katarzyna Draniak – Mierżyńska – Dyrektor Generalny Proconcept Labs Sp. z o. o. właściciela marki Purlés – profesjonalnych kosmetyków dla salonów, klinik i spa, produkowanych we Francji i Hiszpanii. 

11:15 Podsumowanie spotkania. Czas na pytania i nawiązywanie relacji.

11:30 Zakończenie oficjalnej części spotkania

 

Spotkanie prowadzi: Emilia Bartosiewicz Brożyna – założycielka i prezes Lady Business Club, redaktor naczelna Ladybusiness.pl

 

Współorganizatorem spotkania jest Clue Studio w Warszawie.

dzięki uprzejmości @emilia

Emilia Kursa-Mędrek

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Weranda.

 

Bilety dostępne są pod linkiem:

Spotkanie Warszawa 16 lipca 2021 – Make Your Business Better

 

 

 

Dodaj komentarz