Spotkanie Otwarte Lady Business Club w Warszawie

Autorka:

Karolina Krzyżankiewicz

Data/Czas
Data - 27/04/2022
17:30 - 21:00

Lokalizacja
Warszawa


Raz w miesiącu otwieramy drzwi do przestrzeni biznesowej Lady Business Club. To znakomita okazja do poznania społeczności LBC i jej członkiń, zdobycia merytorycznej wiedzy, wymiany biznesowych doświadczeń oraz możliwość prezentacji Twojej marki.
Spotkania Otwarte LBC to połączenie modułu Make Your Business Better (dawka wiedzy merytorycznej) oraz Tell Your Story (część inspirująco – motywacyjna).
Do udziału w spotkaniu zapraszamy interesujące osobowości, wspaniałe kobiety biznesu, świadome własnych talentów i kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Spotkasz inne właścicielki firm działające w biznesie minimum dwa lata, menedżerki, kobiety biznesu poszukujące społeczności, w której mogłyby wymieniać się swoimi doświadczeniami, otwarte na nowe relacje.
Różnią je historie biznesu czy styl zarządzania, jednak łączy radość z realizacji zawodowych marzeń. Robią to, o czym marzyły i czerpią z tego satysfakcję. Oprócz spraw zawodowych znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.
Każda z uczestniczek spotkania ma 20 sekund na przedstawienie siebie i swojej firmy przed wszystkimi uczestniczkami spotkania. Przed spotkaniem i w trakcie masz możliwość nawiązania relacji, poznania innych kobiet, wymiany kontaktów, szczerych rozmów o biznesie i nie tylko.
Od 10 lat społeczność LBC aktywnie łączy przedsiębiorcze Polki. To już blisko 200 dotychczas zrealizowanych konferencji i spotkań biznesowych.
Może właśnie podczas tego spotkania zdobędziesz nową klientkę, a może poznasz przyszłą partnerkę biznesową?
Może ktoś pomoże Ci rozwiązać problem, z którym się borykasz?
Może usłyszysz ważną sugestię lub inspirację do innego spojrzenia na Twoje dotychczasowe działania.
AGENDA SPOTKANIA:
17.30 Rejestracja uczestników
17:45 Powitanie uczestniczek
18:00 Tell Your Story: „Jak zamienić misję we własną firmę? Od fizjoterapeutki osób z niepełnosprawnościami po założycielkę agencji pośrednictwa pracy” Joanna Olszewska Prezes BPO Network
18:30 Czas na zadawanie pytań
18:45 Make Your Business Better: “Jak przedsiębiorcza kobieta może zabezpieczyć swój majątek?” Anna Czamarska Kancelaria Adwokacka
19:15 Czas na zadawanie pytań
19:45 Przerwa
20:15 Promuj siebie i swoją firmę w 20 sekund – prezentacja każdej uczestniczki spotkania
20:45 Nawiązywanie relacji biznesowych
21:00 Zakończenie spotkania

Dodaj komentarz