Spotkanie Otwarte LBC w Poznaniu

Autorka:

Karolina Krzyżankiewicz

Data/Czas
Data - 20/05/2022 - 21/05/2022
17:30 - 12:30

Lokalizacja
Poznań


Otwarte Spotkanie Lady Business Club w Poznaniu

Raz w miesiącu otwieramy drzwi do przestrzeni biznesowej Lady Business Club. To znakomita okazja do poznania społeczności LBC i jej członkiń, zdobycia merytorycznej wiedzy, wymiany biznesowych doświadczeń oraz możliwość prezentacji Twojej marki.
Spotkania Otwarte LBC to połączenie modułu Make Your Business Better (dawka wiedzy merytorycznej) oraz Tell Your Story (część inspirująco – motywacyjna).
Do udziału w spotkaniu zapraszamy interesujące osobowości, wspaniałe kobiety biznesu, świadome własnych talentów i kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Spotkasz inne właścicielki firm działające w biznesie minimum dwa lata, menedżerki, kobiety biznesu poszukujące społeczności, w której mogłyby wymieniać się swoimi doświadczeniami, otwarte na nowe relacje.
Różnią je historie biznesu czy styl zarządzania, jednak łączy radość z realizacji zawodowych marzeń. Robią to, o czym marzyły i czerpią z tego satysfakcję. Oprócz spraw zawodowych znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną. 
Każda z uczestniczek spotkania ma 20 sekund na przedstawienie siebie i swojej firmy przed wszystkimi uczestniczkami spotkania. Przed spotkaniem i w trakcie masz możliwość nawiązania relacji, poznania innych kobiet, wymiany kontaktów, szczerych rozmów o biznesie i nie tylko. 
Od 10 lat społeczność LBC aktywnie łączy przedsiębiorcze Polki. To już blisko 200 dotychczas zrealizowanych konferencji i spotkań biznesowych. 
Może właśnie podczas tego spotkania zdobędziesz nową klientkę, a może poznasz przyszłą partnerkę biznesową?
Może ktoś pomoże Ci rozwiązać problem, z którym się borykasz?
Może usłyszysz ważną sugestię lub inspirację do innego spojrzenia na Twoje dotychczasowe działania.

 

AGENDA SPOTKANIA:

Dzień pierwszy – 20 maja 2022 r.

17:30-21:00 Spotkanie Otwarte LBC w Poznaniu

17:30 Rejestracja uczestników

17:45 Powitanie uczestniczek

18:00 Tell Your Story: „Od stewardessy do właścicielki firmy” Hanna Rubaszkiewicz Han – Art Studio Dekoracji Okiennych

18:30 Czas na zadawanie pytań

18:45 Make Your Business Better: „Jak rekrutować idealnych pracowników do Twojego zespołu?” Adrianna Kasprzak  Naturalne Atelier oraz #TheWomanPower

19:15 Czas na zadawanie pytań

19:45 Przerwa

20:15 Promuj siebie i swoją firmę w 20 sekund – prezentacja każdej uczestniczki spotkania

20:45 Nawiązywanie relacji biznesowych

21:00 Zakończenie spotkania

21.00-23.00 Kolacja dla Członkiń LBC – planowany koszt około 100 od osoby (napoje dodatkowo płatne).

 

Dzień drugi – 21 maja 2022 r.

09:30-12:00 Warsztaty LBC  z Anna Stępień-Kraska „Wealth Dynamics, najlżejsza droga do Bogactwa.”
Miejsce: Pracownia PROPS

 

ZAKWATEROWANIE:

Ceny na hasło „Lady Business Club”:

-> pokój STANDARD TWIN dla 1 osoby (dwa złączone łóżka) ze śniadaniami dla 1 osoby – 319 zł / dobę (w tym 8% VAT),

-> pokój STANDARD TWIN dla 2 osób (dwa osobne łóżka) ze śniadaniami dla 2 osób – 369 zł / dobę (w tym 8% VAT),

– dopłata do pokoju SUPERIOR KING/TWIN +20 zł brutto / doba; maksymalnie 10 takich pokoi na chwilę obecną,

– dopłata do pokoju DELUXE SGL/TWIN +40 zł brutto / doba; maksymalnie 5 takich pokoi na chwilę obecną.

Pokoje mają 20-24 m2 powierzchni, są jasne, z przestronną łazienką z prysznicem, w standardzie wyposażone w TV, sejf, lodówkę i zestaw do parzenia kawy/herbaty.

Pokoje STANDARD znajdują się w budynku Oficyny gdzie zlokalizowane są również garaż podziemny, fitness room, sauna oraz winoteka Foodwine. Pokoje SUPERIOR znajdują się w budynku Willi gdzie zlokalizowane są też sale konferencyjne i restauracja. Pokoje DELUXE znajdują się zarówno w Willi jak i w Oficynie, mają wyróżniki w postaci kawiarki Dolce Gusto, zestawu do prasowania, szlafroków i kapci oraz tarasu / balkonu / większego metrażu.

Hotel dysponuje również 20. miejscami parkingowymi w garażu pod budynkiem Oficyny, gdzie z uwagi na system platform wpuszczane są auta do 150 cm wysokości, dodatkowo na powierzchni pomiędzy budynkami znajduje się kilka kolejnych miejsc, gdzie mogą stanąć większe auta. Wszystkie miejsca parkingowe wymagają rezerwacji i standardowo kosztują 50 zł / dobę.

Kontakt do hotelu: recepcja@liberte33.pl ; tel. +48 611 020 422  lub +48 516 926 647

 

GOŚCIE SPOTKANIA:

HANNA RUBASZKIEWICZ

Właścicielka firmy Han – Art Studia Dekoracji Okiennych Hanna Rubaszkiewicz. Tytuł inżyniera elektronika zdobyła na Politechnice Warszawskiej. Ukończyła kurs dekoracji wnętrz. Jej mocne strony to upór i determinacja w dążeniu do celu i umiejętność realizowania marzeń. Swoją markę stworzyła po 40 – tym roku życia, odchodząc od swojego wykształcenia. Firma Han-Art istnieje 5 lat. Powstała jako spełnienie marzeń pasji właścicielki o dekoracji wnętrz i prowadzeniu własnego biznesu. Ważniejsze ostatnie realizacje to: 4 – gwiazdkowy Hotel Czarny Potok w Krynicy Górskiej, 5 domów pokazowych na osiedlu. domów jednorodzinnych Villa Campina w Kaputach k. Ożarowa, dom pokazowy i biura na osiedlu Walendia w Walendowie k. Nadarzyna, restauracja i kawiarnia z pokojem  Vipów przy hotelu Alicja w Konstancinie, Ośrodek Węgierski na tyłach Sezamu w Warszawie, biura i domy prywatne wielu znanych osób.

Zajmuje się wykonaniem dekoracji okiennych w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, salonach kosmetycznych. Tworzy też dodatki z tkanin, które uzupełniają wyposażenie wnętrz. Są ozdobą np. kap, poduszek, obrusów, poduch na siedziska i różnych innych. Realizuje nietypowe zamówienia z tkanin na indywidualne potrzeby klienta.

Więcej o Hannie TUTAJ. Kontakt HAN – ART STUDIO DEKORACJI OKIENNYCH HANNA RUBASZKIEWICZ.

 

ADRIANNA KASPRZAK

Twórczyni i CEO marek Naturalne Atelier oraz #TheWomanPower, specjalistka od rekrutacji i komunikacji oraz trenerka sprzedaży i kompetencji miękkich.

Podczas swojej pracy i działalności rozwijała kompetencje z zakresu sprzedaży, rekrutacji i budowania zespołów, obsługi klientów, komunikacji, projektowania produktów, projektowania procesów sprzedażowych. Zdobywała doświadczenie zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i polskich firmach czy manufakturach. W pewnym momencie swojego życia postanowiła „rzucić wszystko” i tworzyć kobiece marki, stawiając na kobiecą siłę. Od 2019 roku tworzy markę kosmetyków naturalnych, Naturalne Atelier, a od 2022 markę #TheWomanPower. Wspiera kobiety w rozwoju, ale też poznaniu i dostrzeganiu siebie. Opracowane rytuały kosmetyczne mają sprawić, że będziecie traktować się z czułością i odpowiednią miłością. Nazwy kosmetyków są odzwierciedleniem kobiecych cech, ich zapachy hołdują je i sprawiają, że poczujesz się dobrze. Dzięki nietuzinkowym, naturalnym rozwiązaniom rozpieszczamy ciało i zmysły, dając Ci przestrzeń do tego byś była dla siebie dobra i z uwagą, czułością podchodziła do samej siebie.

W ramach działalności #TheWomanPower organizuje #TheWomanPower Weekend czyli rozwojowe wyjazdy dla kobiet, podczas których uczestniczki biorą udział w warsztatach, relaksują się i dobrze bawią, a co najważniejsze dostrzegają siebie i swoje potrzeby.

Laureatka plebiscytu Lady Business Awards 2021

Kontakt NATURALNE ATELIER oraz #TheWomanPower

__________________
MIEJSCE SPOTKANIA: Hotel Liberté 33 (ul. Karola Libelta 33, Poznań)
W cenie biletu: pyszne przekąski  o niepowtarzalnym smaku kuchni międzynarodowej, a także kawa, herbata.
Strój biznesowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana 😉

Zasady udziału w Spotkaniach Otwartych LBC:

 1. Spotkania Otwarte LBC są odpłatne.
 2. Potwierdzenie Twojego udziału następuje poprzez rejestrację i zakup biletu standardowego w sklepie LBC przed datą spotkania.
 3. Bez członkostwa w Klubie LBC możesz uczestniczyć w Spotkaniu Otwartym LBC maksymalnie 2 razu w ciągu 12 miesięcy.
 4. Jako Członkini LBC możesz brać udział w Spotkaniach Otwartych LBC bez ograniczeń, uiszczając opłatę w wysokości zależnej od wybranego przez Ciebie pakietu członkowskiego w Klubie LBC.
 5. Jesteś byłą Członkinią LBC? Zapraszamy Ciebie do udziału w Spotkaniach Otwartych, poprzez uiszczenie opłaty zgodnie z cennikiem danego spotkania i zakup biletu standardowego. Bez członkostwa w Klubie LBC możesz uczestniczyć w Spotkaniu Otwartym LBC maksymalnie 2 razu w ciągu 12 miesięcy.
 6. Rezygnacja i zwrot: Jeśli z ważnego powodu nie możesz uczestniczyć w spotkaniu prosimy o zgłoszenie tego faktu najpóźniej do 5 dni przed datą wydarzenia na adres email: karolina@ladybusinessclub.com. Zwrócimy Tobie opłatę za bilet po podpisaniu i odesłaniu korekty faktury za bilet. W przypadku niezgłoszenia rezygnacji ze spotkania w wyznaczonym wyżej terminie, opłata za spotkanie zostanie przeniesiona na kolejne spotkanie – można ją wykorzystać max w ciągu 3 miesięcy od zakupu biletu.
 7. Faktury i płatności: Wystawiamy faktury za zakupione bilety, na podstawie podanych przez Ciebie danych w procesie zakupowym, w tym nr NIP. Faktura może zostać wystawiona na osobę fizyczną, jeśli nie zostanie podany nr NIP. Przyjmujemy płatności bezgotówkowe.
 8. I co ważne, w budowaniu wartościowych relacji zawsze działa Twój uśmiech i dobre nastawienie;-)

Zasady udziału w Spotkaniach dla Członkiń LBC

 1. Spotkania dla Członkiń LBC są to dodatkowe spotkania organizowane w ramach działalności Klubu LBC w ciągu roku. Są to w szczególności warsztaty, spotkania wyjazdowe, kolacje biznesowe.
 2. Uczestniczką spotkania jest aktywna Członkini LBC.
 3. Udział w spotkaniach możliwy jest poprzez wcześniejsze zgłoszenie i potwierdzenie Twojego udziału.
 4. Udział w Spotkaniach dla Członkiń LBC jest odpłatny na zasadach określonych dla danego wydarzenia.
 5. Jeśli potwierdziłaś swój udział w danym spotkaniu, a które są odpłatne (np. kolacja czy warsztaty), a nie będziesz uczestniczyć, to nie zwrócimy Ci odpłatności, która została założona za udział/bilet, jeśli nie odwołałaś swojego udziału na 5 dni przed planowanym spotkaniem.
 6. Zasady udziału i odpłatności w danym wydarzeniu dla Członkiń LBC są każdorazowo komunikowane w kanałach komunikacji dedykowanych dla Członkiń LBC.
__________________
Organizatorem spotkania jest Platforma Biznesowa Lady Business Club oraz Fundacja LBC. 
Platforma biznesowa Lady Business Club Pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu i platforma biznesowa działająca od 2011 roku, która łączy i promuje przedsiębiorcze Polki na całym świecie, zarządzające firmami minimum 2 lata lub posiadające minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.Klub zrzesza właścicielki firm, integruje oraz promuje ambitne i przedsiębiorcze kobiety biznesu, zainteresowane rozwojem zawodowym oraz osobistym.Od 2011 roku klub skutecznie i aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie. Wspiera członkinie w podnoszeniu kompetencji i rozwoju ich firm.
Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Aktywnie propaguje ideę Lady Business: kobiety przedsiębiorczej, niezależnej, odważnej i pewnej siebie, działającej w oparciu o wartości i etykę biznesową, świadomie budującej markę w internecie.Podnosi kompetencje kobiet biznesu poprzez organizowanie warsztatów oraz inspirujących spotkań. W ramach Programu Make Your Business Better wspiera działania poprawiające zarządzanie firmą i wzrost konkurencyjności przedsiębiorczych kobiet w Polsce i za granicą.Bada potrzeby przedsiębiorstw i postaw przedsiębiorczych Polek. Aktywnie łączy kobiece biznesy i zachęca do współpracy z przedsiębiorczymi kobietami.

Dodaj komentarz