Spotkanie Otwarte LBC w Warszawie

Autorka:

Karolina Krzyżankiewicz

Data/Czas
Data - 22/06/2022
17:30 - 21:00

Lokalizacja
Warszawa


Raz w miesiącu otwieramy drzwi do przestrzeni biznesowej Lady Business Club. To znakomita okazja do poznania społeczności LBC i jej członkiń, zdobycia merytorycznej wiedzy, wymiany biznesowych doświadczeń oraz możliwość prezentacji Twojej marki.
Spotkania Otwarte LBC to połączenie modułu Make Your Business Better (dawka wiedzy merytorycznej) oraz Tell Your Story (część inspirująco – motywacyjna).
Do udziału w spotkaniu zapraszamy interesujące osobowości, wspaniałe kobiety biznesu, świadome własnych talentów i kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Spotkasz inne właścicielki firm działające w biznesie minimum dwa lata, menedżerki, kobiety biznesu poszukujące społeczności, w której mogłyby wymieniać się swoimi doświadczeniami, otwarte na nowe relacje.
Różnią je historie biznesu czy styl zarządzania, jednak łączy radość z realizacji zawodowych marzeń. Robią to, o czym marzyły i czerpią z tego satysfakcję. Oprócz spraw zawodowych znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.
Każda z uczestniczek spotkania ma 20 sekund na przedstawienie siebie i swojej firmy przed wszystkimi uczestniczkami spotkania. Przed spotkaniem i w trakcie masz możliwość nawiązania relacji, poznania innych kobiet, wymiany kontaktów, szczerych rozmów o biznesie i nie tylko.
Od 10 lat społeczność LBC aktywnie łączy przedsiębiorcze Polki. To już blisko 200 dotychczas zrealizowanych konferencji i spotkań biznesowych.
Może właśnie podczas tego spotkania zdobędziesz nową klientkę, a może poznasz przyszłą partnerkę biznesową?
Może ktoś pomoże Ci rozwiązać problem, z którym się borykasz?
Może usłyszysz ważną sugestię lub inspirację do innego spojrzenia na Twoje dotychczasowe działania.

AGENDA SPOTKANIA:

17:30-21:00 Spotkanie Otwarte LBC w Warszawie

17.30 Rejestracja uczestników

17:45 Powitanie uczestniczek

18:00 Tell Your Story: „Firma rodzinna – Jak z małej miejscowości wyjść na rynki zagraniczne?” Renata Gutowska Współwłaścicielka i CEO rodzinnej firmy ToM PaR, zajmującej się produkcją akcesoriów motoryzacyjnych,  w tym produktów przeznaczonych do utrzymania samochodów w czystości przez cały rok.

18:30 Czas na zadawanie pytań

18:45 Make Your Business Better: „Za dobrym liderem podąży każdy zespół” Dorota Waga Właścicielka TRIPYOU, marki specjalizującej się w organizacji pobytów turystycznych szytych na miarę.

19:15 Czas na zadawanie pytań

19:45 Przerwa

20:15 Promuj siebie i swoją firmę w 20 sekund – prezentacja każdej uczestniczki spotkania

20:45 Nawiązywanie relacji biznesowych

21:00 Zakończenie spotkania

 

GOŚCIE SPOTKANIA:

 

MIEJSCE SPOTKANIA: Restauracja Bliski Wschód Vege Street Food&Cocktail Bar (ul. Złota 11, Warszawa)
W cenie biletu: catering bankietowy, napoje ciepłe.
*Zaproś na spotkanie koleżankę i kup bilet standardowy dla dwóch osób w niższej cenie – tylko do 17 czerwca.
Strój biznesowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana 😉


Zasady udziału w Spotkaniach Otwartych LBC:

 1. Spotkania Otwarte LBC są odpłatne.
 2. Potwierdzenie Twojego udziału następuje poprzez rejestrację i zakup biletu standardowego w sklepie LBC przed datą spotkania.
 3. Bez członkostwa w Klubie LBC możesz uczestniczyć w Spotkaniu Otwartym LBC maksymalnie 2 razu w ciągu 12 miesięcy.
 4. Jako Członkini LBC możesz brać udział w Spotkaniach Otwartych LBC bez ograniczeń, uiszczając opłatę w wysokości zależnej od wybranego przez Ciebie pakietu członkowskiego w Klubie LBC.
 5. Jesteś byłą Członkinią LBC? Zapraszamy Ciebie do udziału w Spotkaniach Otwartych, poprzez uiszczenie opłaty zgodnie z cennikiem danego spotkania i zakup biletu standardowego. Bez członkostwa w Klubie LBC możesz uczestniczyć w Spotkaniu Otwartym LBC maksymalnie 2 razu w ciągu 12 miesięcy.
 6. Rezygnacja i zwrot: Jeśli z ważnego powodu nie możesz uczestniczyć w spotkaniu prosimy o zgłoszenie tego faktu najpóźniej do 5 dni przed datą wydarzenia na adres email: karolina@ladybusinessclub.com. Zwrócimy Tobie opłatę za bilet po podpisaniu i odesłaniu korekty faktury za bilet. W przypadku niezgłoszenia rezygnacji ze spotkania w wyznaczonym wyżej terminie, opłata za spotkanie zostanie przeniesiona na kolejne spotkanie – można ją wykorzystać max w ciągu 3 miesięcy od zakupu biletu.
 7. Faktury i płatności: Wystawiamy faktury za zakupione bilety, na podstawie podanych przez Ciebie danych w procesie zakupowym, w tym nr NIP. Faktura może zostać wystawiona na osobę fizyczną, jeśli nie zostanie podany nr NIP. Przyjmujemy płatności bezgotówkowe.
 8. I co ważne, w budowaniu wartościowych relacji zawsze działa Twój uśmiech i dobre nastawienie;-)

Zasady udziału w Spotkaniach dla Członkiń LBC

 1. Spotkania dla Członkiń LBC są to dodatkowe spotkania organizowane w ramach działalności Klubu LBC w ciągu roku. Są to w szczególności warsztaty, spotkania wyjazdowe, kolacje biznesowe.
 2. Uczestniczką spotkania jest aktywna Członkini LBC.
 3. Udział w spotkaniach możliwy jest poprzez wcześniejsze zgłoszenie i potwierdzenie Twojego udziału.
 4. Udział w Spotkaniach dla Członkiń LBC jest odpłatny na zasadach określonych dla danego wydarzenia.
 5. Jeśli potwierdziłaś swój udział w danym spotkaniu, a które są odpłatne (np. kolacja czy warsztaty), a nie będziesz uczestniczyć, to nie zwrócimy Ci odpłatności, która została założona za udział/bilet, jeśli nie odwołałaś swojego udziału na 5 dni przed planowanym spotkaniem.
 6. Zasady udziału i odpłatności w danym wydarzeniu dla Członkiń LBC są każdorazowo komunikowane w kanałach komunikacji dedykowanych dla Członkiń LBC.
__________________
Organizatorem spotkania jest Platforma Biznesowa Lady Business Club oraz Fundacja LBC. 
Platforma biznesowa Lady Business Club Pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu i platforma biznesowa działająca od 2011 roku, która łączy i promuje przedsiębiorcze Polki na całym świecie, zarządzające firmami minimum 2 lata lub posiadające minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.Klub zrzesza właścicielki firm, integruje oraz promuje ambitne i przedsiębiorcze kobiety biznesu, zainteresowane rozwojem zawodowym oraz osobistym.Od 2011 roku klub skutecznie i aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie. Wspiera członkinie w podnoszeniu kompetencji i rozwoju ich firm.
Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Aktywnie propaguje ideę Lady Business: kobiety przedsiębiorczej, niezależnej, odważnej i pewnej siebie, działającej w oparciu o wartości i etykę biznesową, świadomie budującej markę w internecie.Podnosi kompetencje kobiet biznesu poprzez organizowanie warsztatów oraz inspirujących spotkań. W ramach Programu Make Your Business Better wspiera działania poprawiające zarządzanie firmą i wzrost konkurencyjności przedsiębiorczych kobiet w Polsce i za granicą.Bada potrzeby przedsiębiorstw i postaw przedsiębiorczych Polek. Aktywnie łączy kobiece biznesy i zachęca do współpracy z przedsiębiorczymi kobietami.
Serdecznie zapraszamy 🙂

Dodaj komentarz