#TheWomanPower WEEKEND – edycja 2

Autorka:

Adrianna Kasprzak

Data/Czas
Data - 04/02/2022 - 06/02/2022
Cały dzień

Lokalizacja
Dwór Złotopolska Dolina


Kolejna edycja #TheWomanPower Weekend przed nami!
Weekend pełen emocji, warsztatów, miłości do siebie! 🙂 Prawdziwe święto kobiecości!
Padło tym razem na Mazowsze – by Każda z nas miała podobną drogę do cudownego miejsca. Dwór Złotopolska Dolina to miejsc, w którym się zakochacie! Dodatkowo na balu Złotek będziemy świętować trzecie urodziny marki Naturalne Atelier 🙂
Hasłem przewodnim drugiej edycji #TheWomanPower Weekend będzie PEWNOŚĆ SIEBIE ❤️
„Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością – jeśli mamy odwagę je realizować.” [Walt Disney] ⠀
Wszystkie warsztaty i aktywności opierać będziemy na budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie. Znajdziesz inspirację i motywację do działania. Odkryjesz swoje mocne strony i zaczniesz budować swoją siłę! ❤️
MIEJSCE
Dwór Złotopolska Dolina – Mansion House to lokal spełniający wymagania nawet bardzo wymagających klientów. Położone tylko 30 minut od Warszawy i 6 km od lotniska w Modlinie, zaciszne, urokliwe miejsce. Otulone Lasem Złotopolskim, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, pośród śpiewu ptaków i szumu zbóż powoduje, że można tutaj zapomnieć o zgiełku pobliskiego miasta. Urok krajobrazowy jest tutaj niezapomniany! Jest to idealne miejsce na wypoczynek, wymarzone przyjęcie, szkolenie czy inną uroczystość. Idealne miejsce na nasz #TheWomanPower Weekend!
Wraz z zamknięciem się bramy Dworu Złotopolska Dolina oprócz ciszy i spokoju oferujemy  również nocleg, dobrą kuchnię i świetną zabawę. Dwór Złotopolska Dolina prowadzona jest przez młodych kreatywnych ludzi ❤
WARSZTATY
Karolina Bytner / Karolina Bytner Pięknoteka – poprowadzi warsztaty z makijażu. Odkryjesz wspólnie z nią techniki makijażu, nauczysz się wykonywać makijaż dzienny krok po kroku, jak zmienić makijaż dzienny w wieczorowy. Karolina pokaże Ci sposoby jak podkreślić makijażem swoją pewność siebie! Jest prawdziwą miłośniczką makijażu i zawodowo się nim zajmuje.
Kasia Piwowar– podczas warsztatów z Kasią będziemy pracować nad tym jak DOBRZE MÓWIĆ I PISAĆ O SOBIE. Już chyba wiesz, że nie chodzi tylko o styl i dobór słownictwa, prawda? 🙂. Będziemy pracować nad tym, jak dostrzegać i prezentować swoje największe atuty (czasem zupełnie zaskakujące!) przed pracodawcą, klientami, znajomymi oraz… samą sobą! Wypracujemy metody wyróżniania swojej marki (osobistej i nie tylko) wśród tłumu i potencjalnej konkurencji. A to wszystko w zgodzie ze sobą i wyznawanymi wartościami.
𝑩𝒂𝒓𝒃𝒂𝒓𝒂 𝑭𝒊𝒍𝒊𝒑𝒄𝒛𝒚𝒏́𝒔𝒌𝒂 – 𝑻𝒓𝒂𝒏𝒔𝒇𝒐𝒓𝒎𝒂𝒄𝒋𝒂 𝒛 𝑫𝒖𝒔𝒛𝒂̨ – kiedy poznałam Basię poczułam niezwykłą energię i ciepło jakie z niej bije. Po kilku chwilach rozmowy wiedziałam, że musicie ją poznać i będzie naszą prelegentką. Powiedziała podczas naszej rozmowy bardzo ważną rzecz: “Dopóki dusza nie będzie spokojna, to głowa się nie będzie rozwijać” – te słowa wbiły się w moją głowę i są do tej pory.
Podczas warsztatów z Basi spodziewajcie się prawdziwej uczty dla duszy. Sama o sobie mówi, że oświetla drogę poszukującym Duszom.
Kinga Piotrowska / Kinga Piotrowska Stylist – warsztaty z Kingą pomogą Wam zrozumieć swoje wyróżniki, atuty i mocne strony. Podczas jej warsztatów dowiecie się jak podkreślać pewność siebie za pomocą stylizacji. Odkryjecie sposoby na podkreślenie swojego stylu i tego w czym czujecie się dobrze! Jest prawdziwą miłośniczką mody, sztuki i kultury, co sprawia, że jej warsztaty będą przepiękną podróżą i niesamowitym doświadczeniem.
Adrianna Kasprzak – nie tylko jestem sprawczynią całego zamieszania, tworzę Naturalne Atelier, ale jestem również trenerką i mentorką – na co dzień pracuje z kobietami na wielu płaszczyznach, nie tylko biznesowych. W ten weekend poznacie mnie od kosmetycznej strony, jak i jako trenerkę i mentorkę. ⠀
Spotkamy się na warsztatach z pielęgnacji twarzy, podczas których dowiesz się jaką masz cerę i jak ją pielęgnować.
Podczas treningów mentalnych i pewności siebie będziemy pracować i trenować nad pewnością siebie, odkryjemy swoje MOCNE STRONY i będziemy się inspirować do działania.

Cena #TheWomanPower Weekend obejmuje
♡ 2 noclegi i wyżywienie
♡ Bal Złotek
♡ udział w warsztatach
♡ udział w wieczorze Inspiracji
♡ udział w treningu pewności siebie
♡ zestaw kosmetyków
♡ zestaw #TheWomanPower
♡ udział w sesji zdjęciowej

Cena regularna 1699 zł
Cena dla klubowiczek LBC – 1499 zł
Jeśli jesteś zainteresowana udziałem napisz do mnie mail – adrianna.kasprzak@naturalneatelier.pl

Dodaj komentarz