Webinar: \”KOnflikty w spółkach i…nie tylko\” z Mecenas Pauliną Sosnowicz z Kancelarii Legalica

Autorka:

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Data/Czas
Data - 05/07/2022
00:00

Lokalizacja
https://www.facebook.com/events/356196089927881


W obliczu ostatnich zmian wiele osób zdecydowało się na założenie spółki w ramach prowadzonej działalności. Jako mediator coraz częściej dostrzegam, że konflikty pomiędzy wspólnikami, członkami zarządu oraz partnerami biznesowymi coraz bardziej przybierają na sile.
Temat bardzo ważny i aktualny, gdyż forma działalności, która miała pomóc – może przyczynić się do zguby w postaci utraty wybranej formy prowadzenia działalności, a także utraty znajomych lub partnerów biznesowych.
Jak do tego nie dopuścić?
Jeśli prowadzisz spółkę lub rozważasz w przyszłości otwarcie spółki, koniecznie posłuchaj, jak uchronić się przed poważnymi trudnościami.
Zapraszam Cię na webinar „Rozmowy na drodze do porozumienia” podczas którego dowiesz się, jak mądrze i efektywnie zarządzać konfliktami w spółce, a przede wszystkim – jak im zapobiegać.
Zapraszam serdecznie na #13 Rozmowy na drodze do porozumienia czyli cykliczne spotkania z Panią Mediator i jej gośćmi.
5 lipca porozmawiam z wyjątkowym gościem o konfliktach w spółkach…i nie tylko. Przyjrzymy się konfliktom w biznesie oczami specjalisty w zakresie rozwiązywania zaawansowanych sporów pomiędzy wspólnikami, a także kontrahentami. Gościem najbliższej rozmowy będzie Paulina Sosnowicz – radca prawny, partner KANCELARII LEGALICA Sosnowicz&Nawrocki Kancelaria Radców Prawnych, koordynator radców prawnych w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. Prywatnie Pani mecenas strzela z łuku. Zdobyła m.in. złoty i srebrny medal w łucznictwie podczas międzynarodowych zawodów w Chinach i Turcji. Także członkini Lady Business Club.
Podczas spotkania odpowiemy sobie m. in. na takie pytania, jak:
– na jakiego rodzaju konflikty w spółkach bywają narażeni jej założyciele?
– jakie konsekwencje i ryzyko niesie ze sobą konflikt w spółce?
– jak można zapobiec konfliktom, kiedy rozważamy założenie spółki?
– jakie kluczowe kwestie warto uregulować w odrębnych porozumieniach?
– czy mediacja to rozwiązanie dla konfliktów w spółkach?
– jak skutecznie i efektywnie rozwiązywać konflikty pomiędzy wspólnikami…i nie tylko?
Na te oraz na inne pytania tego niezwykle waznego, a jednak często pomijanego tematu-odpowie nasz gość – Mecenas Paulina Sosnowicz. Więcej o gościu spotkania tutaj
Zapraszamy 5 lipca o godz. 20.17 na fanpage Pani Mediator
Zapisy: https://www.subscribepage.com/webinar_konflikt_w_spolce

Dodaj komentarz