„Zarządzanie konfliktami z elementami mediacji dla menedżerów” – szkolenie online na żywo

Autorka:

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Data/Czas
Data - 31/03/2022 - 01/04/2022
09:00 - 16:00

Lokalizacja


Zapraszam serdecznie na profesjonalne szkolenie dla menedżerów oraz osób przygotowujących się do zarządzania zespołami prowadzone przez zawodowego negocjatora i mediatora sądowego „Zarządzanie konfliktami w organizacji z elementami mediacji”.

W programie:

Jak skutecznie zarządzać konfliktem, by wartość z jego rozwiązania stała się zasobem dla Twojej firmy, zespołu, organizacji?

W jaki sposób zarządzać konfliktami i kryzysami, aby odnaleźć rozwiązania satysfakcjonujące wszystkie zaangażowane strony?

Jak konstruktywnie radzić sobie z napięciami w zespołach, budować atmosferę współpracy i odpowiedzialności za jakość relacji?

Jak wdrożyć systemowe rozwiązania w zakresie zarządzania konfliktami oraz wdrożyć elementy mediacji w strategie zarządzania?

Szczegółowy program warsztatu dostępny jest tutaj

Zarządzanie konfliktami to warsztat prowadzony przez mediatora sądowego, zawodowego negocjatora z praktyką w zarządzaniu sytuacjami trudnymi, a nawet – pozornie bez wyjścia. Podczas szkolenia odbędziesz intensywny trening umiejętności i otrzymasz najnowszą naukową i praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania, neurobiologii, psychologii poznawczej i komunikacji. Żadnych nudnych wykładów, prezentacji i wiedzy, którą możesz znaleźć w podręczniku dla managerów. To wiedza z najwyższej półki przekazana w sposób na tyle dostępny, abyś po zakończeniu programu mógł ją natychmiast zastosować!

Podczas warsztatu przeanalizujemy prawdziwe sytuacje konfliktowe z mojego doświadczenia, przetrenujemy umiejętności w grach i symulacjach sytuacji, omówimy Twoje przykłady konfliktów, porozmawiamy, podzielimy się doświadczeniem i będziemy kreatywnie wypracowywać nowe rozwiązania.

Otrzymasz techniki, strategie i umiejętności, które podniosą jakość Twojego zarządzania relacjami na wyższy poziom. Jednak to, co zapewniam przede wszystkim-to błyskotliwość Twojego umysłu w sytuacjach konfliktowych. Wiem, że strategie okazują się nieskuteczne, gdy do głosu dochodzą emocje. Dlatego przekażę Ci wiedzę na temat tego, jak konstruktywnie podejść do konfliktu w sytuacjach kryzysowych, wymykających się spod kontroli i pod ogromnym napięciem emocjonalnym.

Warsztat prowadzony przez mediatora sądowego, zawodowego negocjatora, trenera i praktyka biznesu z 16-letnim doświadczeniem: przeprowadzone szkolenia m. in. dla: : MAN S. A., Drewood, Credit Agricole Bank Polska S. A., BNY Mellon, Cukry Nyskie, GKN Driveline, Ronal Polska Sp. z o. o., Knauf Sp. z o. o. , Gullin Polska, Rhenius Logistics Sp. z o. o., USP Zdrowie Sp. z o. o. Więcej o trenerze tutaj.

Szkolenie online na żywo obejmuje:

Program warsztatowy w 80 % praktyczny obejmujący 12 godzin zegarowych (w każdym dniu 1 h przerwy obiadowej)

Materiały szkoleniowe, testy, arkusze do pracy indywidualnej podczas szkolenia

Obszerny materiał merytoryczny w formie drukowanej oraz e-book

Dyplom ukończenia szkolenia

Jedna sesja coachingowa indywidualna dla każdego uczestnika

_______________________________

Szczegółowy program warsztatu dostępny tutaj

Zapisy poprzez wpłacenie zaliczki tutaj

Dla Członkiń LBC obowiązuje rabat -20 % w koszyku zakupowym proszę wpisać kod rabatowy „ladys”

Program poleceń: za każdą poleconą osobę, która weźmie udział w warsztacie – 10 %

Program zostanie uruchomiony po zebraniu minimalnej liczby uczestników czyli 6 osób.

Zapraszam serdecznie

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Dodaj komentarz